OFICJALNY SERWIS KLUBU PIŁKARSKIEGO


GÓRNIK WAŁBRZYCH

Bilety

Sklep on-line

Górnik Wałbrzych

Foto Higiena Gać
MKP Wołów
Polonia Trzebnica
Piast Żerniki Wrocław
Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz
Śląsk II Wrocław
Unia Bardo
Polonia Świdnica
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska

Klub Oldboya

Akademia Piłkarska

Dolnośląska Liga Młodzików - Zasady rozgrywek
11 lipca 2017

Kategoria U-15 (Trampkarz – Junior C) – DLJ Trampkarzy

 

UWAGA zmiany PZPN: W sezonie 2017/18 powstały 4 grupy CLJ U15 PZPN – każda grupa złożona z 8 zespołów (z Dol ZPN mamy 2 zespoły: Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław).

Uwaga: System jednorundowy - co pół roku awansuje 1 zespół (z DLJT z I ligi, jeśli wygra baraż i 2 spadają do swoich Wojewódzkich Lig).

W Dolnośląskim ZPN mamy I ligę (którą po jesieni 2017 zmniejszamy do 8 zespołów)  i II ligę (którą po jesieni 2017 dzielimy na 2 grupy: wschód i zachód).

Jesień 2017 rozpocznie w rozgrywkach I ligi 10 zespołów, natomiast w II lidze 12 zespołów.

Każdy OZPN od sezonu 2017/2018 zobowiązany jest utworzyć Okręgową Ligę Trampkarzy w każdym OZPNie (preferowane są ligi 8 zespołowe):

* np. we Wrocławiu, w zależności od liczby zgłoszonych zespołów zostaną utworzone 2-3 grupy

* Okręgowa Liga Trampkarzy Wrocławska - I liga - 8 zespołów

* Okręgowa Liga Trampkarzy Wrocławska - II liga - 8 zespołów

* Okręgowa Liga Trampkarzy Wrocławska - III liga - 8 zespołów

 

Zespoły uczestniczące w DLJT w sezonie 2017/18:

I liga Trampkarzy:

  1. Zagłębie II Lubin
  2. Miedź Legnica
  3. Karkonosze J. Góra
  4. FC Wrocław Academy
  5. UKS Lechia Dzierżoniów
  6. WKS Śląsk W-w
  7. Śląsk II W-w
  8. Eksadra Bolesławiec
  9. Polonia W-w                        - awans z II ligi
  10. Chrobry Głogów                  - awans z II ligi

II liga Trampkarzy:

  1. Parasol Wrocław                 - spadek z I ligi
  2. Polonia – Stal I Świdnica  - spadek z I ligi
  3. Kuźnia Jawor
  4. Zagłębie III Lubin
  5. Miedź II Legnica
  6. KS Oława
  7. AP Oleśnica
  8. Chrobry II Głogów
  9. Górnik Wałbrzych (potw.)  - utrzymanie – brak zespołu z OZPN J. Góra
  10. KS Polkowice                      - awans z OZPN Legnica
  11. Polonia Środa Śląska        - awans Wrocław
  12. Wolne miejsce                    - ???

 

  1. Polonia – Stal II Świdnica (potw.)            - rezygnacja z awansu z OZPN Wałbrzych (już mają 1 zespół)

 

- po rundzie jesiennej 2017:

- w I lidze mistrz gra baraż do CLJ-15 - do barażu nie mogą przystąpić zespoły Zagłębie II Lubin i Śląsk II Wrocław). Do II ligi DLT spadają 2 zespoły / w przypadku braku awansu do CLJ U15, spadają 3 zespoły. Awans z II ligi do I ligi tylko mistrz.

- z II ligi spada ostatni zespół.

- II DLT zostanie podzielona na dwie grupy, do której awansują 4 mistrzowie z Okręgowych Lig Trampkarzy składająca się z: II liga DLT zachód - 8 zespołów i II liga DLT wschód - 8 zespołów;