OFICJALNY SERWIS KLUBU PIŁKARSKIEGO


GÓRNIK WAŁBRZYCH

1.

Górnik II Wałbrzych

2

6

2

0

0

8-0

2.

Zagłębie Wałbrzych

2

6

2

0

0

5-0

3.

Tęcza Bolesławice

2

6

2

0

0

11-7

4.

Nysa Kłaczyna

2

6

2

0

0

5-2

5.

Błyskawica Kalno

2

4

1

1

0

5-3

6.

Sokół Kostrza

2

3

1

0

1

8-5

7.

Zieloni Mrowiny

2

3

1

0

1

9-8

8.

Huragan Olszany

2

3

1

0

1

3-6

9.

LKS Piotrowice Świdnickie

2

1

0

1

1

6-8

10.

MKS II Szczawno Zdrój

2

1

0

1

1

5-8

11.

Płomień Dobromierz

2

1

0

1

1

2-4

12.

Zryw Łażany

2

0

0

0

2

3-6

13.

Karolina II Jaworzyna Śląska

2

0

0

0

2

0-5

14.

Grom Panków

2

0

0

0

2

2-10

 
 

Zagłębie Wałbrzych

3-0

MKS II Szczawno Zdrój

Karolina II Jaworzyna Śląska

0-3

Górnik II Wałbrzych

Grom Panków

2-5

Zieloni Mrowiny

Tęcza Bolesławice

5-3

Zryw Łażany

Nysa Kłaczyna

4-2

Sokół Kostrza

Huragan Olszany

2-0

Płomień Dobromierz

Błyskawica Kalno

3-1

LKS Piotrowice Świdnickie

 

Kolejka 2 - 27 sierpnia g.11:00

 

MKS II Szczawno Zdrój

5-5

LKS Piotrowice Świdnickie

Płomień Dobromierz

2-2

Błyskawica Kalno

Sokół Kostrza

6-1

Huragan Olszany

Zryw Łażany

0-1

Nysa Kłaczyna

Zieloni Mrowiny

4-6

Tęcza Bolesławice

Górnik II Wałbrzych

5-0

Grom Panków

Zagłębie Wałbrzych

2-0

Karolina II Jaworzyna Śląska

 

Kolejka 3 - 2-3 września

 

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

MKS II Szczawno Zdrój

Grom Panków

-

Zagłębie Wałbrzych

Tęcza Bolesławice

-

Górnik II Wałbrzych

Nysa Kłaczyna

-

Zieloni Mrowiny

Huragan Olszany

-

Zryw Łażany

Błyskawica Kalno

-

Sokół Kostrza

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Płomień Dobromierz

 

Kolejka 4 - 9-10 września

 

MKS II Szczawno Zdrój

-

Płomień Dobromierz

Sokół Kostrza

-

LKS Piotrowice Świdnickie

Zryw Łażany

-

Błyskawica Kalno

Zieloni Mrowiny

-

Huragan Olszany

Górnik II Wałbrzych

-

Nysa Kłaczyna

Zagłębie Wałbrzych

-

Tęcza Bolesławice

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

Grom Panków

 

Kolejka 5 - 16-17 września

 

Grom Panków

-

MKS II Szczawno Zdrój

Tęcza Bolesławice

-

Karolina II Jaworzyna Śląska

Nysa Kłaczyna

-

Zagłębie Wałbrzych

Huragan Olszany

-

Górnik II Wałbrzych

Błyskawica Kalno

-

Zieloni Mrowiny

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Zryw Łażany

Płomień Dobromierz

-

Sokół Kostrza

 

Kolejka 6 - 23-24 września

 

MKS II Szczawno Zdrój

-

Sokół Kostrza

Zryw Łażany

-

Płomień Dobromierz

Zieloni Mrowiny

-

LKS Piotrowice Świdnickie

Górnik II Wałbrzych

-

Błyskawica Kalno

Zagłębie Wałbrzych

-

Huragan Olszany

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

Nysa Kłaczyna

Grom Panków

-

Tęcza Bolesławice

 

Kolejka 7 - 30 września-1 października

 

Tęcza Bolesławice

-

MKS II Szczawno Zdrój

Nysa Kłaczyna

-

Grom Panków

Huragan Olszany

-

Karolina II Jaworzyna Śląska

Błyskawica Kalno

-

Zagłębie Wałbrzych

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Górnik II Wałbrzych

Płomień Dobromierz

-

Zieloni Mrowiny

Sokół Kostrza

-

Zryw Łażany

 

Kolejka 8 - 7-8 października

 

MKS II Szczawno Zdrój

-

Zryw Łażany

Zieloni Mrowiny

-

Sokół Kostrza

Górnik II Wałbrzych

-

Płomień Dobromierz

Zagłębie Wałbrzych

-

LKS Piotrowice Świdnickie

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

Błyskawica Kalno

Grom Panków

-

Huragan Olszany

Tęcza Bolesławice

-

Nysa Kłaczyna

 

Kolejka 9 - 14-15 października

 

Nysa Kłaczyna

-

MKS II Szczawno Zdrój

Huragan Olszany

-

Tęcza Bolesławice

Błyskawica Kalno

-

Grom Panków

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Karolina II Jaworzyna Śląska

Płomień Dobromierz

-

Zagłębie Wałbrzych

Sokół Kostrza

-

Górnik II Wałbrzych

Zryw Łażany

-

Zieloni Mrowiny

 

Kolejka 10 - 21-22 października

 

MKS II Szczawno Zdrój

-

Zieloni Mrowiny

Górnik II Wałbrzych

-

Zryw Łażany

Zagłębie Wałbrzych

-

Sokół Kostrza

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

Płomień Dobromierz

Grom Panków

-

LKS Piotrowice Świdnickie

Tęcza Bolesławice

-

Błyskawica Kalno

Nysa Kłaczyna

-

Huragan Olszany

 

Kolejka 11 - 28-29 października

 

Huragan Olszany

-

MKS II Szczawno Zdrój

Błyskawica Kalno

-

Nysa Kłaczyna

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Tęcza Bolesławice

Płomień Dobromierz

-

Grom Panków

Sokół Kostrza

-

Karolina II Jaworzyna Śląska

Zryw Łażany

-

Zagłębie Wałbrzych

Zieloni Mrowiny

-

Górnik II Wałbrzych

 

Kolejka 12 - 4-5 listopada

 

MKS II Szczawno Zdrój

-

Górnik II Wałbrzych

Zagłębie Wałbrzych

-

Zieloni Mrowiny

Karolina II Jaworzyna Śląska

-

Zryw Łażany

Grom Panków

-

Sokół Kostrza

Tęcza Bolesławice

-

Płomień Dobromierz

Nysa Kłaczyna

-

LKS Piotrowice Świdnickie

Huragan Olszany

-

Błyskawica Kalno

 

Kolejka 13 - 11-12 listopada

 

Błyskawica Kalno

-

MKS II Szczawno Zdrój

LKS Piotrowice Świdnickie

-

Huragan Olszany

Płomień Dobromierz

-

Nysa Kłaczyna

Sokół Kostrza

-

Tęcza Bolesławice

Zryw Łażany

-

Grom Panków

Zieloni Mrowiny

-

Karolina II Jaworzyna Śląska

Górnik II Wałbrzych

-

Zagłębie Wałbrzych

 

 
Klub Piłkarski GÓRNIK WAŁBRZYCH

Dane teleadresowe:


ul. Ratuszowa 6,
58-304 Wałbrzych,
pokój S1.22 (Budynek Aqua-Zdroju)


Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

8:00 – 12:00


e-mail: klub@gornik-walbrzych.pl

Telefon/fax : +48 (74) 660 93 40