OFICJALNY SERWIS KLUBU PIŁKARSKIEGO


GÓRNIK WAŁBRZYCH

KLUB 100

przy Klubie piłkarskim Górnik Wałbrzych

                  

Szanowni Sympatycy Górnika Wałbrzych,

 

przedstawiamy nową inicjatywę „Klub 100 przy Klubie piłkarskim Górnik Wałbrzych„. Klub powołany został by uzyskać środki finansowe, dzięki którym Górnik Wałbrzych będzie mógł uzyskać stabilność finansową i podnosić poziom sportowy zawodników i szkolącej się młodzieży.

Klub 100 zrzesza ludzi, którzy chcą wspomóc Górnika Wałbrzych, by zostać jego członkiem wystarczy wypełnić deklarację członkowską i dokonywać co najmniej raz w miesiącu wpłatyleszek lichota 100 zł.

 

Osoby, które przystąpią do klubu uzyskują tytuł Kibica Partnera i otrzymują dwa karnety uprawniające do uczestnictwa w meczach Górnika w Wałbrzychu. Mają też zapewniony udział w imprezach organizowanych dla członków Klubu 100, możliwość korzystania z boisk i uczestniczenia w zajęciach sportowych.

 

Przedsiębiorcy mogą promować swoją markę poprzez publikację logo na stronie internetowej oraz na imprezach organizowanych przez klub. Mają też możliwość przedstawienia i promowania oferty handlowej pozostałym członkom Klubu i innym podmiotom. Kibic Partner ma pierwszeństwo w nabywaniu usług reklamowych oferowanych przez Klub Piłkarski Górnik Wałbrzych w ramach organizowanych imprez sportowych.włodarczyk

 

Wśród osób, które już przystąpiły do Klubu 100 są wałbrzyszanie Leszek Lichota – znany aktor teatralny i filmowy, czy też Piotr Włodarczyk – były reprezentant Polski, piłkarz przed laty związany z klubami wałbrzyskimi.

 

 

 

Wpłaty można dokonywać na konto: BZ WBK

 92 1090 2271 0000 0001 3414 4481

 

Więcej informacji udzielamy mailowo:

 

klub@gornik-walbrzych.pl 

 

a także pod numerem telefonu 662 095 626.

powrót

Klub Piłkarski GÓRNIK WAŁBRZYCH

Dane teleadresowe:


ul. Ratuszowa 6,
58-304 Wałbrzych,
pokój S1.22 (Budynek Aqua-Zdroju)


Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

8:00 – 12:00


e-mail: klub@gornik-walbrzych.pl

Telefon/fax : +48 (74) 660 93 40